Baner Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku

Komunikat CEA w sprawie powrotu do nauczania stacjonarnego w szkołach

W związku z wątpliwościami związanymi z dalszym funkcjonowaniem szkół artystycznych w najbliższym okresie, Centrum Edukacji Artystycznej uprzejmie informuje, że zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i komunikatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, od dnia 31 maja 2021 r. wszystkie szkoły i placówki oświatowe wracają do funkcjonowania w trybie stacjonarnym.

Biorąc pod uwagę, że powrót do szkół odbywa się nadal w okresie wygasania ostatniej fali pandemii, zwracamy się z prośbą o dochowanie możliwe najwyższej staranności w zakresie zabezpieczenia sanitarnego dzieci i młodzieży podczas zajęć realizowanych w szkołach i placówkach artystycznych, które wynikają z aktualnie obowiązujących ogólnych obostrzeń w powyższym zakresie.

Zgodnie z powyższym komunikatem informujemy, że od poniedziałku 31 maja  2021 r.  Nasza Szkoła zaczyna naukę w trybie stacjonarnym.

MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

PSM I stopnia w Płońsku