Baner Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku
Menu

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym internetowym cyklu „Filharmonia domowa”!
Nie możemy się spotkać na koncertach, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych muzycznych działań na stronie internetowej Filharmonii Narodowej (filharmonia.pl) oraz na naszym fanpagu na facebooku (https://www.facebook.com/FilharmoniaNarodowaWarszawa/). Codziennie pojawiają się tam nowe materiały wideo z udziałem artystów Filharmonii Narodowej, którzy wykonują utwory, wyjaśniają pojęcia muzyczne oraz opowiadają anegdoty ze swojej pracy.
„Filharmonia domowa” nie zapomina o naszych najmłodszych słuchaczach! Co niedzielę zapraszamy na internetowe spotkania z FeNkiem i Agatą Kawełczyk – prelegentką dziecięcych koncertów w Sali Koncertowej.
W pierwszym odcinku – opublikowanym na naszym profilu oraz na stronie internetowej 19 kwietnia o godzinie 11:00 – opowiedzieli oni o ciszy w muzyce. Obok muzycznych opowieści przygotowali także zadania i niespodzianki. Następnych odcinków mogą się Państwo spodziewać w kolejne niedziele o tej samej porze!
Wszystkie odcinki „Filharmonii domowej dla mniejszych i większych”, informacje dotyczące zadań oraz przygotowane przez nas materiały – rebusy, zadania, kolorowanki – umieszczamy w zakładce Edukacja na stronie internetowej Filharmonii http://filharmonia.pl/edukacja/filharmonia-domowa/.
Serdecznie zapraszamy do dzielenia się naszą wiadomością z Uczniami, Nauczycielami i Rodzicami.

Pozdrawiamy serdecznie
Dział Edukacji Filharmonii Narodowej

21 kwietnia 2020 r.

************************************************************************

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków z cyklu „Filharmonia domowa dla mniejszych i większych”, dostępnych na stronie internetowej Filharmonii Narodowej oraz na profilu Facebook.
W niedzielę 3 maja ponownie spotka się z Wami FeNek i Agata Kawełczyk – prelegentka dziecięcych koncertów w Sali Koncertowej. Informację na temat tego wydarzenia mogą Państwo znaleźć pod adresem: http://filharmonia.pl/edukacja/aktualnosci/trzeci-odcinek-filharmonii-domowej-w-niedziele-3-maja oraz https://www.facebook.com/events/233008777794097.
Wszystkie odcinki naszego cyklu, informacje dotyczące zadań oraz przygotowane przez nas materiały – rebusy, zadania, kolorowanki – umieszczamy w zakładce Edukacja na stronie internetowej Filharmonii http://filharmonia.pl/edukacja/filharmonia-domowa/.
Ponadto zachęcamy do lektury najnowszego „Afisza” (http://filharmonia.pl/edukacja/aktualnosci/afisz-nr-25--wydanie-elektroniczne)

Pozdrawiamy serdecznie,
Dział Edukacji Filharmonii Narodowej

30 kwietnia 2020 r.

************************************************************************

PSM I stopnia w Płońsku

MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Centrum Edukacji Artystycznej

Fundusze Europejskie

Unia Europejska

BIP